Федерация Джиу-Джитсу

МАЙСТЕР БРАЗИЛЬСКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ У ФАСТОВІ

Гибкая ива распрямляется после бури, тогда как могучий дуб лежит поверженнымМАЙСТЕР БРАЗИЛЬСКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ У ФАСТОВІ

Нещодавно ГО "Спортивна нація" та "MoteiroTeam Kiev" запросили для проведення тренувань та інтенсивного курсу бразильського джиу-джитсу майстра з Бразилії.

Марко Дос Сантос - учень майстра Rogerio Olegario Osvaldo Alves jiu-jutsu team - має чорний пояс із бразильського джиу-джитсу, дворазовий чемпіон Montana Camp, дворазовий champion of the Livorno Grappling, срібний призер Italian Open black belt.

Тренування, які проходили під керівництвом Марко Дос Сантоса, були дуже майстерно побудованими, виснажливими, інтенсивними, можна сказати, навіть незвичайними, а найточніше - з якісним індивідуальним підходом до кожного спортсмена. Техніка та прийоми, продемонстровані майстром, були технічно складними, але ефективними. Проте спортсмени й учні ГО "Спортивна нація" оволоділи цими прийомами те технікою, адже протягом місяця тренувалися тричі на тиждень по два рази на день, зранку та ввечері!

ГО "Спортивна нація" запросила Марко Дос Сантоса для того, щоб підвищити майстерність спортсменів, аби розкрити їм інше бачення на бразильське джиу-джитсу, як з боку підходу до проведення тренувань, так і з боку техніки. Тренування з Марко Дос Сантосом відіграли велику роль у підвищенні бойового духу спортсменів, розвитку особистої майстерності та впевненості, підготовці до змагань, а також у мотивації спортсменів та майбутніх перемог.

ГО "Спортивна нація" і в подальшому буде запрошувати міжнародних майстрів з метою покращення спортивних навичок спортсменів, як духовних, так і фізичних.

 

Переход на главную страницу

смешанные единоборства, джиу-джитсу, MMA, панкратион, Luta Livre, BJJ тренировки по джиу-джитсу

1 - 7 июля Отчёт о Летнем лагере интенсивной подготовки «Бушинкан-

18 - 19 мая Семинар по джиу-джитсу Юрия Спиваченко

20 - 27 апреля Поздравляем Владислава Парвова с победой на чемпионате Мира по бжж

ГО Спортивная Нация